iPhone 5 Arka Kamera Değişimi

10.02.2016

iPhone 5 Arka Kamera Değişimi

iSight kamera, Apple tarafından dünyanın en popüler kamerası olarak takdim ediliyor. 8 Megapiksellik kamera, otomatik odaklanma ve LED flaş desteğine sahip olmakla birlikte 4S ve önceki modellere göre daha ufak boyutta. iPhone 5 kamerasıyla birlikte gelen en mühim özelliklerden biri ise panorama modu. Artık iPhone kullanıcıları, akıllı telefonları üzerinden herhangi bir ek uygulama edinmeleri ya da satın almaları gerekmeksizin panoramik fotoğraflar çekebilecekler. Sahip olduğu güçlü A6 çipi sayesinde kamera uygulamasının çok daha hızlı kullanılabildiğini de ekleyelim. Bununla birlikte 8 MP’lik bu arka kamera ile 1080p Full HD video çekimi gerçekleştirilebiliyor. Video çekimi esnasında fotoğraf çekmek de mümkün. Cihazın ön kısmında da ikinci bir kamera yer alıyor. Bu ön kamera 720p değerinde HD videolar çekebiliyor ve FaceTime isimli anlık iletişim uygulaması esnasında karşı tarafa yine 720p’lik HD video görüntüsü gönderebiliyor

iPhone 5 kamera çizildi, iPhone 5 arka kamera camı kırıldı gibi şikayetleriniz varsa; sıvı teması, ezilme, çizilme, düşme vb. durumlar olmuş olabilir. Ve büyük bir ihtimalle iPhone 5’in arka kamerasının değiştirilmesi gereklidir. Bu işlem için teknik servis himzetimizden faydalanabilirsiniz. Lütfen teknik servis hizmetlerini doğru ve güvenilir olan yerlerden alınız ve garanti koşullarını inceleyiniz.

Servis ücreti: 100 TL yerine 80 TL.

Onarım süresi: 1 Saat

Yapılan işlem Apple sertifikalı teknisyenler tarafından özel koşullarda yapılmaktadır. Bu işlem süresince sizi ağırlayabiliriz veya cihazınızı servis işlemi sonucunda özel kurye ile adresinize ulaştırabiliriz.

Servisimizde yapılan işleminiz kullanıcı hataları dışında bir yıl garanti kapsamındadır.

 

0212 286 66 44 | Bilgi Almak İçin Arayın